-
Moong dal halwa -Rava shira--Combo 2 Items44How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 400
- Sale price
- ₹ 400
- Regular price
-
₹ 425 - Unit price
- per
-
Poha - Upma - Combo of 2 items33How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 225
- Sale price
- ₹ 225
- Regular price
-
₹ 240 - Unit price
- per
-
Pau Bhaji - Kaju Curry - Combo of 2 items22How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 515
- Sale price
- ₹ 515
- Regular price
-
₹ 540 - Unit price
- per
-
Lasaniya Gathiya - Dal Rice - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 295
- Sale price
- ₹ 295
- Regular price
-
₹ 310 - Unit price
- per
-
Pau Bhaji - Moong Sabji - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 370
- Sale price
- ₹ 370
- Regular price
-
₹ 390 - Unit price
- per
-
Mohanthal-Moong dal halwa -Combo 2 Items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 400
- Sale price
- ₹ 400
- Regular price
-
₹ 425 - Unit price
- per
-
Mohan Thal - Rajma - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 380
- Sale price
- ₹ 380
- Regular price
-
₹ 400 - Unit price
- per
-
Upma - Rava Sheera - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 320
- Sale price
- ₹ 320
- Regular price
-
₹ 340 - Unit price
- per
-
Mohanthal-Rava Shira -Combo 2 Items33How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 380
- Sale price
- ₹ 380
- Regular price
-
₹ 400 - Unit price
- per
-
Surti Kadhi - Masala Khichdi - Combo of 2 itmes11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 275
- Sale price
- ₹ 275
- Regular price
-
₹ 290 - Unit price
- per
-
Kathiyawadi kadhi - Jeera Rice - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 265
- Sale price
- ₹ 265
- Regular price
-
₹ 280 - Unit price
- per
-
Kaju Curry - Kadhi Rice - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 470
- Sale price
- ₹ 470
- Regular price
-
₹ 490 - Unit price
- per
-
Poha - Kaju Curry - Combo of 2 items11How to Cook1. Read the Instructions on packaging carefully.2. Open the Packet and pour the quantity required in the cooking pan.3. Add water/milk/butter milk proportionally and mix it properly.4. Keep Stirring as per time mentioned on the packaging.5. Serve & Enjoy the authentic Indian food. Key Benefits : No artificial...
- Regular price
- ₹ 380
- Sale price
- ₹ 380
- Regular price
-
₹ 400 - Unit price
- per
Combo Of 2
Explore convenience with Instafood Combo Collection: ready-to-cook, ready-to-eat, and chef-crafted meals. Elevate your dining with hassle-free gourmet delights! Get 5 to 6 % Discount On Our Every Combo Of 2 Items
Explore convenience with Instafood Combo Collection: ready-to-cook, ready-to-eat, and chef-crafted meals. Elevate your dining with hassle-free gourmet delights!
Get 5 to 6 % Discount On Our Every Combo Of 2 Items
Sidebar